Účelem hradeckého CZJUGu je posílit a podpořit aktivity jednotlivců i organizací, které mají chuť pořádat v Hradci přednášky, workshopy a jiné aktivity týkající se vývoje software (nejen) v Javě a souvisejících IT technologiích.

Hlavním partnerem hradeckého CZJUGu je MoroSystems a Fakulta informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové.

Vstup na všechny akce hradeckého CZJUGu je zdarma a není třeba se nikde předem registrovat. Přednášky budou probíhat na půdě FIM UHK, termíny a detaily každé události budou zveřejňovány prostřednictvím blogu MoroSystems VsadNaJavu.cz a standardních kanálů CZJUGu (facebook, linkedIn) a fakulty.

První setkání na téma React JS & Spring MVC

První setkání se uskuteční 21.10.2015 v 17:30–20:30 na Fakulta informatiky a managementu, Univerzita Hradec Králové v posluchárně J3.

Přednášet bude zkušený JAVA programátor Ivan Doležal, který se vývojem aplikací zabývá více než přes 10 let a má již tak nespočet zkušeností s různými programovacími jazyky. Sám říká, že každý programovací jazyk, se kterým se potkal, jej něčemu novému, přínosnému dokázal naučit.

V současné době řídí vývoj aplikací v JAVĚ a občas si také z nostalgie odskočí i k samotnému programování. Ve volném čase se věnuje lukostřelbě, tzv. „bastlení“ nebo keramice, protože nejen vývojem aplikací a programováním živ jest člověk. Ivan se těší nejen na vaši účast na přednášce, ale i na vaše dotazy, na které je připraven odpovídat.

Více informací najdete na naší facebookové stránce k této události.

Update 27.10.2015

Účast na CZJUGu byla nad míru hojná a za to děkujeme! A zde je pár fotek z akce, abyste si ji měli možnost připomenout.

czjug_morosystems41

czjug_morosystems6

czjug_morosystems5

czjug_morosystems31

czjug_morosystems21

czjug_morosystems1

Video

Záznam přednášky je možné shlédnout na YouTube:

Partneři CZJUG – Hradec Králové

Fakulta informatiky a managementu, Univerzita Hradec Králové

Fakulta informatiky a managementu je moderní školou rozvíjející perspektivní obory a úzce spolupracující s praxí.

Na fakultě studuje více než 2 000 studentů ve třech programech. Úspěšně je rozvinutá mezinárodní spolupráce.

Nedílnou součástí činností fakulty je výzkum a spolupráce s aplikovanou sférou, které se uskutečňuje především v rámci královéhradeckého sdružení firem činných v oblasti informačních technologií, tzv. Hradecký IT klastr.

MoroSystems

MoroSystems je česká softwarová firma založená v roce 2006. Našim zákazníkům poskytujeme komplexní služby a řešení v oblasti vývoje webových aplikací, informačních systémů a portálových řešení založených nad platformou Java / J2EE.  MoroSystems je lokálním partnerem společnosti Atlassian.

V MoroSystems spojujeme nejschopnější a nejtalentovanější jednotlivce v oblasti informačních technologií do týmů. Pracujeme na rozvoji jejich znalostí a potenciálu, což nám umožňuje navrhovat a realizovat inovativní řešení tam, kde jiní selhávají. Věříme, že v prostředí podporujícím spolupráci a otevřenou diskuzi dokážeme rozvinout náš potenciál k dokonalosti.

Zabýváme se prací na softwarových projektech našich zákazníků, ale i vývojem vlastního software. Specializujeme se na platformu Java EE. Mezi naše zákazníky patří eBay, Wincor Nixdorf, O2 a další.