Je úžasné, kolik máme v Čechách zajímavých firem s celosvětovým potenciálem. Jsem vděčný, že řadě z nich můžeme pomáhat s jejich technologickými řešeními. Je to součástí naší představy o sebevědomém a úspěšném Česku, které není montovnou Evropy ale státem, ve kterém vznikají a současně se realizují skvělé nápady a inovace.


Jednou z takových firem je InvestBay – česká online platforma umožňující investorům investovat do rekreačních nemovitostí v Čechách i zahraničí skrze unikátní model spoluvlastnění.

A právě InvestBay budeme pomáhat ke globálnímu úspěchu.

Naší úlohou bude rozvoj technologické platformy, která investice spravuje. Využijeme zkušenosti, které jsme se naučili na globálních projektech pro světové značky nejen v oblasti platebních řešení, transakčních systémů, blockchainu či vývoje digitálních produktů.

Stali jsme rovněž jedním z jejich investorů. Libí se nám idea rozšiřování finanční gramotnosti a podpora individuálního investování, které má velký potenciál pomáhat lidem k finanční nezávislosti. A InvestBay umožňuje investovat do nemovitostí opravdu každému.

O InvestBay

InvestBay je česká online platforma umožňující investovat do rekreačních nemovitostí v zahraničí i v tuzemsku. Využívá konceptu „crowdowningu,“ neboli spoluvlastnění nemovitostí. Jedná se o investiční model, který umožňuje jednotlivcům investovat do nemovitostí společně s ostatními. Na jedné investiční příležitosti se tak podílí desítky až stovky mikroinvestorů, kteří mohou začít investovat již od částky 2 500 Kč. Investoři si pak mohou užívat nejen dvojího zhodnocení svých investic, ale také si apartmány za zvýhodněných podmínek pronajímat.

O MoroSystems

MoroSystems je brněnská technologicko-konzultační společnost, která pomáhá předním českým i světovým značkám digitalizovat procesy a zavádět technologické inovace. Vše, co MoroSystems dělá, je založeno na přesvědčení, že spolupráce lidí vede k mimořádným výsledkům. Pro své zákazníky navrhuje a vyvíjí webové aplikace, portály, platební řešení a digitální produkty. Pod značkou MoroSystems Orchestra provází firmy změnou způsobu práce, nastavením procesů a implementací Atlassian nástrojů. Mezi klienty MoroSystems patří fintechová platforma AEVI, globální internetové tržiště eBay, dále UNIQA, Benefit Plus, AstraZeneca a další.