Láska prochází žaludkem. To je prehistorická pravda, která platí i u nás v MoroSystems.

morogril

Protože se u nás léto nese mimo jiné v duchu MoroHamburgerů, nebudete překvapeni, když vám povíme, že pořádáme i firemní soutěž o mistra grilu.

A jak že vlastně letošní soutěž, která se udála v polovině srpna 2015, o mistra MoroGrillu probíhala?

Jak zpívá Ondřej Hejma – poučení z předchozích nezdarů (nesestrojili jsme elektrickou kytaru) jsme byli připraveni i na situaci, kdy by nám nepřálo počasí, neboť jsme měli pro naše kulinářské aktivity k dispozici areál brněnského Sokola, za což mu samozřejmě patří dík.

Samozřejmostí bylo i připravené veškeré grilovací náčiní. Nejinak tomu bylo i co se pitného režimu týče – zajištěn byl i „chléb národa našeho“, rozumějte pivo.

Soutěže se zúčastnilo celkem šest „Šéfů na grillu“. Ačkoliv vyhrát mohl pouze jeden, musíme říct, že všechny šťavnaté, do červena propečené stejky, grilované krevety, žebra a hermelíny byly perfektní.

Co si budeme povídat, nyní asi čekáte, že odhalíme, kdo je oním slavným, napříč firmou uznávaným King of the Grill… No, máte pravdu! Původně jsme chtěli toto malé velké vítězství nechat pouze interním, abychom o našeho Šéfa na grillu nepřišli, ale to by bylo proti naším hodnotám.

Pomyslné žezlo ve formě grilovacích kleští zvedl nad hlavu Roman se svými vynikajícími hovězími a vepřovými žebry (pro jistotu uvádíme, že nemluvíme o Romanových žebrech, pozn. autora) s domácí barbecue omáčkou. Gratulujeme! Byla tak skvělá, že zmizela tak rychle, že jsme nestihli pořídit ani příkladnou dokumentaci.

King is dead. Long live the king! Král je mrtvev. Ať žije král!