Je to zhruba 12 let, co jsme začali podnikat a programovat v Javě. Peťa Matulík v té době přečetl knihu J2EE Development without EJB od „nějakého“ Roda Johnsona a Juergena Hoellera, což nás natolik inspirovalo, že jsme se vyhnuli EJBčkám a začali se věnovat Spring Frameworku. Byli jsme průkopníci této technologie u nás a podařilo se nám ji prosadit u řady zákazníků. Už se dávno ukázalo, že vsadit na Spring Framework byla dobrá volba.

O dva tři roky později jsme jeli na naši první konferenci do Lince, rodiště Juergena Hoellera, kde Juergen představoval Spring Framework 2.0. Brali jsme to jako svátek, kterého se můžeme účastnit.

A dnes, v roce 2017, je nám velkou ctí, že v Brně můžeme přivítat Juergena Hoellera naživo. Na události, kterou sami pořádáme. Juergen přijede na naše pozvání a představí poprvé a exkluzivně v ČR nový Spring Framework 5.0. O tom se nám před 12 lety ani nezdálo. Vážím si toho, kam se nám podařilo firmu dostat.

Co nás čeká

Spring Framework 5.0/5.1, scheduled for release in early/late 2017, focuses on several key themes: reactive web applications based on Reactive Streams, comprehensive support for JDK 9 and HTTP/2, as well as the latest API generations in the Enterprise Java ecosystem.

This talk presents the overall story in the context of wider industry trends, highlighting Spring’s unique programming model strategy.

Kdy a kde

Potkáme se v našich kancelářích na adrese Smetanova 19 v Brně ve středu 15.3.2017 od 18:00. Naše kanceláře máme v centru Brna. Parkování je možné v nedalekém parkovacím domě Rozmarýn.

Kapacita našeho Kina, jak říkáme části kanceláří, která je vyhrazena pro zábavu, školení a pořádání eventů, je omezena. Proto se neváhejte registrovat. Těšíme se na vás!

Book your seat today!

Pro MoroSystémáky exkluzivně

A to není vše. Krom veřejného meetupu se nám podařilo zajistit soukromé setkání MoroSystémáků s Juergenem při diskuzi nad budoucností Springu a vychytávkách jeho nejnovější verze. Juergen je supr člověk. Moc děkujeme.