Po roce se znovu účastníme konference pro vývojáře AtlasCamp 2016, kterou pořádá australská společnost Atlassian v Barceloně.

Jsme špičkoví v implementaci nástrojů Atlassianu do organizací a firem. Zabýváme se vývojem pluginů na míru i vývojem vlastního software. Na konferenci jedeme načerpat inspiraci a best-practices, které nám umožní dělat naši práci ještě lépe.

AtlasCamp_2016_in_Barcelona_-_May_24__2016_8_00_AM___Eventful

V duchu naší vize, kterou máme založenou na neustálém vzdělávání a rozvoji, se zúčastníme konference pro vývojáře Atlassian pluginů. Minulý ročník se konal v Praze. Letos se konference koná v Barceloně od pondělí 23. do středy 25. května.

V Barceloně nás čekají tři dny přednášek a workshopů, ve kterých získáme nejnovější informace o efektivním vývoji pluginů pro nástroje jako je JIRA, Confluence, Bitbucket, HipChat a další.

Do katalánského velkoměsta plného památek od Antoni Gaudího vyrazíme jako čtyři mušketýři. Náš výsadek v obsazení Pavel, Tomáš, Martin a já do Barcelony vyrazí již v neděli. Budeme mít dostatek času na aklimatizaci, prohlídku města a v pondělí budeme čilí. Čekají nás totiž worshopy.

Kluci vyrazí na celodenní workshop Fundamentals of building an Atlassian Connect add-on, kde se naučí, jak efektivně vytvářet pluginy pro Atlassian Cloud. Já vyrazím na JIRA Certification prep session, jejíž absolvování mi umožní stát se certifikovaným JIRA konzultantem. Tedy až poté, co absolvuji zkoušku. Tento trénink je pro absolvování zkoušky nezbytný. Už se těším.

Úterý a středa jsou na konferenci věnovány tématům zahrnutým do rubrik Build amazing add-ons a Developer best practices. Jedeme čtyři. Chceme se rozprostřít a pochytat všechna témata. Po návratu nás čeká MoroSnídaně, kde kolegům budeme prezentovat informace, které jsme získali. Naším úkolem rovněž bude vybraná témata a postupy zavést do každodenní praxe. To koneckonců bývá standardem a běžnou praxí po návratu z každé konference.

Domů vyrážíme až ve čtvrtek odpoledne. To nám dává prostor vidět v Barceloně další památky a místa, která jsme nestihli v neděli. Sagrada Famillia, Las Ramblas, olympijský park a další. Už se těším.

Chceš do toho jít s námi?

Do týmu hledáme kolegu, který nám pomůže navrhovat (Konzultant Atlassian řešení) a implementovat Atlassian řešení a naše produkty (Java Developer).