Ve středu 9.12.2015 proběhlo na Fakultě informatiky a managementu UHK druhé letošní setkání hradeckého CZJUGu. Přednášku pro publikum připravil zkušený developer Michael Bezvoda ze společnosti MoroSystems, tentokrát na téma Web Components a Polymer.

IMG_3721

Začali jsme tématicky v duchu blížící se premiéry nového dílu Star Wars. Pokud chcete společně s námi porazit temnou stranu síly, můžete se k nám přidat na www.probudsilujavy.cz a odhalit svou sílu. Odměnou pro nejlepší z Vás bude Lego Star Wars, lístek do kina na blížící se nový díl nebo stylové tričko Jsem Rytíř Javy!

Druhé letošní setkání mělo již tradičně příjemnou a pohodovou atmosféru. Aktivní publikum v průběhu přednášky diskutovalo s Michaelem o různých možnostech využití Polymeru a o detailních tématech z oblasti vývoje. Přednáška přilákala jak studenty fakulty, tak zkušené profesionály z oboru. Dověděli jsme se o možnostech, jaké vývoj v Polymeru nabízí, o jeho knihovnách a o nástrojích, které jsou na Polymer navázány.

Pro ty, kteří se nemohli přednášky zúčastnit osobně, připravujeme video.

Prezentace k přednášce je k prohlížení dostupná zde: https://goo.gl/0AphwD

Video

Záznam přednášky je možné zhlédnout na YouTube:

PARTNEŘI CZJUG – HRADEC KRÁLOVÉ

FAKULTA INFORMATIKY A MANAGEMENTU, UNIVERZITA HRADEC KRÁLOVÉ

Fakulta informatiky a managementu je moderní školou rozvíjející perspektivní obory a úzce spolupracující s praxí.

Na fakultě studuje více než 2 000 studentů ve třech programech. Úspěšně je rozvinutá mezinárodní spolupráce.

Nedílnou součástí činností fakulty je výzkum a spolupráce s aplikovanou sférou, které se uskutečňuje především v rámci královéhradeckého sdružení firem činných v oblasti informačních technologií, tzv. Hradecký IT klastr.

MOROSYSTEMS

MoroSystems je česká softwarová firma založená v roce 2006. Našim zákazníkům poskytujeme komplexní služby a řešení v oblasti vývoje webových aplikací, informačních systémů a portálových řešení založených nad platformou Java / J2EE.  MoroSystems je lokálním partnerem společnosti Atlassian.

V MoroSystems spojujeme nejschopnější a nejtalentovanější jednotlivce v oblasti informačních technologií do týmů. Pracujeme na rozvoji jejich znalostí a potenciálu, což nám umožňuje navrhovat a realizovat inovativní řešení tam, kde jiní selhávají. Věříme, že v prostředí podporujícím spolupráci a otevřenou diskuzi dokážeme rozvinout náš potenciál k dokonalosti.

Zabýváme se prací na softwarových projektech našich zákazníků, ale i vývojem vlastního software. Specializujeme se na platformu Java EE a zaměstnáváme špičkové Java developery. Mezi naše zákazníky patří eBay, Wincor Nixdorf, O2 a další.