Dne 25.10.2010 měli dva z našich kolegů, Stanislav Hybášek a Pavel Klobása, možnost prezentovat svoje zkušenosti na setkání CZJUGu. Pokud jste na této přednášce nebyli, či si chcete pouze něco zopakovat, přinášíme vám její záznam a také slidy z přednášek. Oficiální záznam pak bude zveřejněn zde.

Pondělní setkání CZJUGu se neslo v duchu poměrně velké účasti, za což chceme poděkovat – byli jsme rádi, že kolegové mohou prezentovat před tak početnou skupinou posluchačů. Záznam jsme pořizovali na obyčejný fotoaparát, takže omluvte případnou nedostatečnou kvalitu a občasné ruchy – na oficiálním záznamu bude určitě vše v pořádku. Pro správné zobrazení PDF k prezentacím je třeba být přihlášený ve vašem Google accountu.

Spring Roo

Jako první přednášel Standa Hybášek a přiblížil technologii Spring Roo a zkušenosti, které nabyl při jejím používání na právě probíhajícím projektu.

roo-czjug

GWT pro pokročilé

Vystřídal ho Pavel Klobása, který zužitkoval svoje zkušenosti s GWT a podělil se o ně ve své přednášce, která byla určena těm, kteří se již s GWT setkali.

gwt-czjug

Zhodnocení

Chceme ještě jednou poděkovat za poskytnutí možnosti prezentovat na CZJUGu a doufáme, že to nebylo naposled. Dejte nám vědět v komentářích, jak se vám přednášky líbily a co byste zlepšili (víme, že to nebylo bez chyb).